Na úvodní stránku





Karlínská Stiga Cup překonala rekord

Fuček Miloslav

2009-03-09

Rekreačně

Přečteno: 3320

Komentářů: 0


Další turnaj stolního tenisu v karlínském Centru zábavy překonal rekord co do účasti. V celkem čtyřech kategoriích se utkalo 30 hráčů.


Karlínská Stiga Cup byla dalším turnajem v pořadí, který se hrál v Centru zábavy. Začalo se dvouhrami, které byly hlavní kategorií. Ty se hrály v kategorii Rekreant v pěti skupinách a v kategorii Profi ve dvou skupinách.

Kategorie Rekreant – dvouhry

Skupina A:
Fiala – Paroubek J. 3:0, Popek – Janda 3:1, Paroubek J. - Popek 2:3, Fiala – Popek 3:0, Popek – Paroubek J. 3:2, Janda – Fiala 0:3

Pořadí: 1. Aleš Fiala, 2. David Popek, 3. Petr Janda, 4. Jan Paroubek

Skupina B:
Hrunek – Staníková 3:0, Boltík – Papoušek 0:3, Staníková – Papoušek 0:3, Hrubek – Boltík 3:0, Boltík – Staníková 3:0, Papoušek – Hronek 0:3

Pořadí: 1. Dušan Hrunek, 2. Vladimír Papoušek, 3. Miroslav Boltík, 4. Alexandra Staníková

Skupina C:
Čejna – Fuček Sv. 3:0, Štefan – Jung R. 0:3, Fuček Sv. - Jung 0:3, Čejna – Bělohlávková 3:0, Čejna – Štefan 1:3, Štefan – Fuček Sv. 3:0, Jung R. - Fuček Sv. 3:0, Jung R. - Čejna 3:2, Štefan – Fuček Sv. 3:0, Bělohlávková – Fuček Sv. 3:1

Pořadí: 1. René Jung, 2. Nikola Štefan, 3. Tomáš Čejna, 4. Blanka Bělohlávková, 5. Svatobor Fuček

Skupina D:
Mlejnek – Staněk 3:0, Plášková – Paroubek P. 3:2, Mlejnek – Veselý 3:1, Staněk – Paroubek P. 1:3, Mlejnek – Plášková 3:1. Plášková – Veselý 1:3, Plášková – Staněk 2:3, Paroubek P. - Veselý 0:3, Paroubek P. - Mlejnek 0:3, Staněk – Veselý 1:3

Pořadí: 1. Stanislav Mlejnek, 2. Petr Veselý, 3. Sylva Plášková, 4. Pavel Paroubek, 5. Kamil Staněk

Skupina E:
Vávra – Pavelka O. 3:1, Fũri – Dvořák 0:3, Vávra – Koderová 3:0, Pavelka O. - Dvořák 3:0, Fũri – Koderová 0:3, Vávra – Fũri 3:0, Fũri – Pavelka O. 0:3, Dvořák – Koderová 0:3, Dvořák – Vávra 0:3, Pavelka O. - Koderová 3:1

Pořadí: 1. Petr Vávra, 2. Ondřej Pavelka, 3. Mariana Koderová, 4. Dušan Dvořák, 5. Silvia Fũri

Soutěž útěchy:

Osmifinále:
Janda – Fũri 3:0, Staníková – Fuček Sv. 3:1, Plášková – bez boje, Bělohlávková – Koderová 0:3, Boltík – Staněk 0:3, Paroubek J. - bez boje, Čejna – Dvořák 3:1, Paroubek P. - bez boje

Čtvrtfinále:
Janda – Staníková 3:0, Plášková – Koderová 3:2, Staněk – Paroubek J. 0:3, Čejna – Paroubek P. 3:2

Semifinále:
Janda – Plášková 2:3, Paroubek J. - Čejna 3:2

Finále:
Plášková – Paroubek J. 3:0

Pořadí soutěže útěchy:
1. Sylva Plášková, 2. Paroubek Jan, 3. Petr Janda a Tomáš Čejna

Hlavní soutěž Rekreant
Předkolo:
Vávra – Štefan 3:1, Jung – Pavelka O. 2:3

Čtvrtfinále:
Fiala – Papoušek 3:0, Mlejnek – Vávra 3:1, Hrunek - Popek 0:3, Pavelka O. - Veselý 2:3

Semifinále:
Fiala – Mlejnek 3:0, Popek – Veselý 0:3

Finále:
Fiala – Veselý 3:2

Pořadí dvouher Rekreant:
1. Aleš Fiala, 2. Petr Veselý, 3. Stanislav Mlejnek a David Popek

Kategorie Profi – dvouhry

Skupina A:
Mikšátko – Mlejnek 3:2, Jelínek – Veselý 3:1, Mlejnek – Jelínek 2:3, Taraňko – Mikšátko 3:2, Jelínek – Taraňko 0:3, Veselý – Mlejnek 1:3, Taraňko – Veselý 3:1, Mikšátko – Jelínek 3:0, Veselý – Mikšátko 0:3, Mlejnek – Taraňko 0:3

Pořadí: 1. Michael Taraňko, 2. Martin Mikšátko, 3. Tomáš Jelínek, 4. Stanislav Mlejnek, 5. Petr Veselý

Skupina B:
Kaiser – Kučera 0:3, Kračman – Světlík 3:0, Vávra – Pavelka O. 3:0, Kučera – Pavelka O. 3:0, Světlík – Vávra 1:3, Kaiser – Kračman 3:0, Kračman – Kučera 0:3, Vávra – Kaiser 0:3, Pavelka O. - Světlík 2:3, Kučvara – Světlík 3:0, Kaiser – Pavelka O. 3:0, Kračman – Vávra 3:0, Vávra – Kučera 0:3, Pavelka O. - Kračman 0:3, Světlík – Kaiser 0:3

Pořadí: 1. Tomáš Kučvara, 2. Vladimír Kaiser, 3. Antonín Kračman, 4. Petr Vávra, 5. Václav Světlík, 6. Ondřej Pavelka

Soutěž útěchy – Profi
Předkolo:
V eselý – Pavelka O. 2:3

Semifinále:
Mlejnek – Světlík 0:3, Vávra – Pavelka O. 2:3

Finále:
Světlík – Pavelka O. 3:0

Pořadí soutěže útěchy – Profi
1. Václav Světlík, 2. Ondřej Pavelka, 3. Stanislav Mlejnek a Petr Vávra

Hlavní soutěž dvouher- Profi
Předkolo:
Kaiser – Jelínek 3:0, Mikšátko – Kračman 3:1

Semifinále:
Taranko – Kaiser 3:1, Kučvara – Mikšátko 3:2

Finále:
Taraňko – Kučvara 3:0

Pořadí dvouher Profi:
1. Michael Taraňko, 2. Tomáš Kučvara, 3. Vladimír Kaiser a Martin Mikšátko

Soutěž čtyřher – Rekreant

Skupina A:
Paroubek Jan a Pavel – Mlejnek, Veselý 0:3, Paroubek Jan a Pavel – Štefan, Plášková 2:3, Mlejnek, Veselý – Štefan, Plášková 3:0

Pořadí:
1. Stanislav Mlejnek, Petr Veselý, 2. Nikola Štefan, Sylva Plášková, 3. Jan a Pavel Paroubkovi

Skupina B:
Fiala, Čejna – Bělohlávková, Fuček Sv. 3:0, Fiala, Čejna – Kračman, Staněk 3:2, Bělohlávková, Fuček Sv. - Kračman, Staněk 0:3

Pořadí:
1. Aleš Fiala, Tomáš Čejna, 2. Antonín Kračman, Kamkil Staněk, 3. Blanka Bělohlávková, Svatobor Fuček

O 5. místo:
Paroubek Pavel a Jan – Bělohlávková, Fuček Sv. 3:0

Semifinále:
Fiala, Čejna – Štefan, Plášková 3:2, Mlejnek, Veselý – Kračman, Staněk 3:0

Finále:
Fiala, Čejna – Mlejnek, Veselý 2:3

Přadí čtyřher Rekreant:
1. Stanislav Mlejnek, Petr Veselý, 2. Aleš Fiala, Tomáš Čejna, 3. Nikola Štefan, Sylva Plášková a Antoník Kračman, Kamil Staněk

Soutěž čtyřher – Profi

Jelínek, Taraňko – Mikšátko, Světlík 3:1, Mlejnek, Veselý – Hrunek, Janda 3:0 w.o., Jelínek, Taraňko – Mlejnek, Veselý 3:0, Mlejnek, Veselý – Mikšátko, Světlík 0:3, Hrunek, Janda – Jelínek, Taraňko 1:3, Mikšátko, Světlík – Hrubek, Janda 3:0

Pořadí čtyřher Profi:
a1. Tomáš Jelínek, Michael Taraňko, 2. Martin Mikšátko, Václav Světlík, 3. Stanislav Mlejnek, Petr Veselý, 4. Dušan Hrunek, Petr Janda

Fotografie z turnaje najdete zde.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
21.10.2020






reklama: www.billboard.cz