Na úvodní stránku

Jak se orientovat na našem portálu

Fuček Miloslav

2008-10-13

Informace

Přečteno: 3201

Komentářů: 1


Pro snažší používání našeho portálu Pinkponk.CZ vydáváme tento článek, který je jakýmsi návodem k jeho používání.


Na portálu Pinkponk.CZ se můžete pohybovat registrovaní i neregistrovaní. Registrace má určité výhody, protožejenom po registraci se můžete přihlásit a jenom přihlášení můžete diskutovat v diskusním fóru, podávat inzeráty v burze a komentovat články v magazínu Svět pinkponku. Bez přihlášení můžete pouze číst.

Pokud se přihlásíte, můžete přecházet mezi portálem i magazínem. Vždy máte v menu položky Osobní nastavení, Uživatelé a Odhlásit.

Chcete-li doplnit některá data do našich databází, je zatím jedinou možností, nám je poslat emailem na adresu data(Z)pinkponk.cz, kde (Z) nahradíte znakem @. Na stejný email nám můžete posílat i články do magazínu. Pokud k nimu budou obrázky, posílejte je prosím samostatně jako přílohu (nejlépe ve formátu JPG). Články prosím posílejte jako přílohu nejlépe ve Wordu nebo v Open Office.

Články nejsme schopni honorovat, ale můžeme za ně nabídnout reklamu. Autor může mít u svého jména aktivní hypertextový odkaz na jednu www stránku. Formou článků můžete zpropagovat svůj oddíl či klub nebo svůj kemp stolního tenisu či pozvat na jakoukoli jinou akci, třeba na turnaj pro veřejnost nebo na nábor členů.

V databázi máme kempy, prodejce a herny pro veřejnost. Až se databáze více zaplní, bude zde možnost placeného zvýhodnění. Majitelé odkazů, kteří si připlatí, budou zvýhodněni v pořadí. S touto službou se zatím počítá výhledově, nyní by ještě neměla smysl, protože odkazů v databázích je málo.

Máte-li jakékoli náměty pro zlepšení, rádi uvítáme vaše názory, které můžete psát buď do diskusního fora a nebo na výše uvedený email.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor

Technický problém

13.10.08 00.15

Míla

Číst komentářeZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
26.06.2019


reklama: www.billboard.cz