Na úvodní stránku

Nábor do rekreačního oddílu stolního tenisu ještě probíhá

Fuček Miloslav

2011-01-27

Rekreačně

Přečteno: 2962

Komentářů: 0


Protože od února může mít rekreační oddíl stolního tenisu TTC Praha, který hraje v Centru zábavy v pondělí, více stolů, nábor nových členů ještě pokračuje.


Rekreační oddíl stolního tenisu TTC Praha, který hraje v pondělí mezi 17. až 21 hodinou, může mít v pondělí od února o dva stoly více a proto jeho nábor, který by jinak skončil v pondělí 31. 1. 2011, pokračuje dál. Oddíl přijme ještě šest nových členů.

Oddíl má svoji dlouhodobou rekreační soutěž jednotlivců, rozdělenou do dvou výkonnostních stupňů, kterou nazývá Ligou TTC Praha. Pro nové zájemce, sejdou-li se do konce února, bude postavena 3. liga, která by se hrála dvoukolově do konce školního roku.

Ligu TTC Praha zpestřují jednorázové turnaje. V březnu to bude Mistrovství TTC Praha dvouher a čtyřher a po něm ještě Velikonoční pohár TTC Praha dvouher a čtyřher. Úplný konec školního rokou budou na programu kontrolní turnaje.

Informace o členství v oddílu získáte v recepci Centra zábavy, kde si můžete také vyplnit přihlášku. Oddíl hraje v herně stolního tenisu Centrum zábavy, Sokolovská 96a, Praha 8, což je cca 200 m od stanice metra křižíkova.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
21.10.2020


reklama: www.billboard.cz